Teknoloji & İnovasyon / Test & Kontrol Sistemleri

     IPC standartlarına göre müşterinin yazılı talepleri ve teknik resim detayları daima öncelik alır. Baycan Elektrik IPC Sınıf I-II ve III için tüm gerekliliklere %100 uygun üretim ve test sağlamaktadır. Firmamız sektörde kabul gören Cirris, TSK, Dynalab gibi güvenilir elektrik testlerini gerçekleştirmektedir. Elektriksel testler özel bir ister olmadığı sürece orijinal soket veya kontak pin karşılığı ya da test yuvası /modülü kullanılarak sağlanmaktadır.

     Tüm ürünlerimiz müşteri tarafından talep edilen testlerden %100 geçmektedir. WorksFx entegrasyonu ile test sonucu kalıcı olarak 30 yıl tüm konfigürasyon bilgileri ile kaydedilerek ürünümüz benzersiz bir seri no QRCode etiket ile markalanmaktadır.

     Ürün güvenliği ve sürdürülebilir kalite için sistemlerimizi güçlendirmeye devam ediyoruz.

Benzersiz WorksFx-QRCode Markalama

     %100 Baycan Elektrik yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş olan barkod teknolojimiz ile dışa bağımsız bir DLL kütüphane Software envanterimize katılmıştır. Oluşturulan içerik mevcut müşterilerimizin iç sistemlerinde de okutularak Qr Data Transferi sağlamaktadır.

     Malzeme girdisinden tüm yarı mamul işlemlerini de içerisine alan ve ürününün sevkinin sağlandığı resmi taşıma belgelerine kadar tüm süreç girdilerini benzersiz bir kodla otomatik olarak yöneten bir alt yapımızın mühendislik ismi WorksFx. Bu yapı benzersiz kodla ürünü mühürleyerek 30 yıl boyunda takip edebileceğimiz, anonim veri olarak istatistiksel veri analizi yapabileceğimiz big-data ortamına aktaramaktadır.

     Güvenliği ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile sağlanan Oracle veri tabanıyla müşterilerimize hızlı izlenebilirlik raporları sunuyoruz. Veriye ulaşım hızımız herhangi bir problemi seri bir şekilde çözüme ulaştırmamızı sağlıyor.